Główną motywacją Polaków do wyjazdu za granicę jest poprawa jakości życia. Wpływ mają na to wysokie zarobki, stabilniejsza praca, pomoc socjalna i społeczeństwo. Mieszkanie poza granicami kraju nieco różni się od tego, co dotąd spotkało naszych rodaków w ojczyźnie. Praca w Holandii to również obowiązki. Jednym z nich jest coroczne zeznanie podatkowe, dzięki któremu otrzymamy zwrot podatku. Najlepiej wypełnić wszystkie formalności z biurem rozliczeń zagranicznych. Specjaliści z dziedziny podatków podpowiedzą nam, jak maksymalnie wykorzystać przysługujące nam ulgi podatkowe i otrzymać większą sumę zwrotu. Dowiedz się więcej o rozliczeniu podatku z Holandii.

Otrzymaj pieniądze ze zwrotu podatku. Kilkaset euro w zasięgu ręki

W Holandii mieszka i pracuje blisko 300 tys. Polaków. Swoje miejsce znaleźli m.in. w Hadze. Podejmują się pracy w branży ogrodniczej i rolniczej, a także w różnego rodzaju fabrykach. Wyjeżdżają przy pomocy agencji pracy lub mają znajomego, który ich polecił. Legalna praca to odprowadzanie podatku. Pracodawcy zobowiązani są do przekazywania składek od wynagrodzenia na rzecz podatku dochodowego. Podatnik następnie musi się z nich rozliczyć, a nadpłacona składka zostanie mu zwrócona. Jak ją odzyskać? To tylko kilka kroków. Dowiedz się więcej na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/.

Rozlicz podatek z Holandii będąc w Polsce. Zaufaj specjalistom z biura Borsuk Podatki

Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło na odzyskanie dla Polaków blisko 150 milionów z kilku krajów Unii Europejskiej m.in. Holandii. Specjaliści z prawa podatkowego krajów zagranicznych pomagają w wypełnianiu i składaniu deklaracji z zagranicznymi urzędami. Dzięki temu klient nie musi się o nic martwić, a jedynie czeka na zwrot podatku na swoje konto. Odzyskaj swój podatek szybko i bezpiecznie z profesjonalistami!

Czy zwrot podatku jest przychodem, uznanym przez polski urząd skarbowy?

Podatnik, który otrzyma zwrot podatku z zagranicy, ma obowiązek zawiadomić polski urząd skarbowy. Wynika to z faktu, że suma ta uznawana jest jako przychód i podlega rozliczeniu, w myśl przepisów z dnia 1 stycznia 2021 roku. W ten sposób podatnik zapłaci podatek dochodowy w Polsce pomniejszony o kwotę, którą wyliczył urząd skarbowy w Holandii. Na https://borsukpodatki.pl/czy-zwrot-podatku-z-holandii-jest-przychodem/ znajdziesz pełne wyjaśnienie zasad podwójnego opodatkowania dochodów. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Borsuk Podatki i wybierz najlepsze biuro podatkowe do rozliczeń zagranicznych w Polsce.